اولین همایش ملی قرآن و روانشناسی

  • بدین وسیله به اطلاع پژوهشگران محترم می رساند دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران همایش ملی قرآن و روانشناسی برگزار می کند. این همایش در روزهای 22، 23 و 24 تیرماه به صورت مجازی برگزار خواهد شد
  •  
  • پژوهشگران گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس اینترنتی https://www.qpsy.ir/fa/ مراجعه کنند.

راهنمای ارائه دهندگان شفاهی

برای هر سخنرانی شفاهی 10 دقیقه در نظر گرفته شده است و رعایت زمان بندی در ارزیابی ارائه بسیار موثر است. پس از ارائه 10 دقیقه ای، اساتید حاضر، ممکن است، سوالاتی را در مورد پژوهش مطرح سازند که ارائه دهنده باید به آن ها پاسخ دهد.

 

ارائه دهندگان شفاهی لازم است پرده نگاری (پاورپوینتی) با حداکثر 10 اسلاید تهیه نمایند که در آن مقدمه و بیان مسئله، روش، نتایج و بحث و نتیجه گیری به صورت خلاصه تبیین شده باشد. بهتر است بیشتر زمان ارائه به تبیین روش، نتایج و یافته ها اختصاص یابد.

 

ارائه دهندگان شفاهی لازم است، فایل خود را در قالب ppt یا pptx ، زیپ کنند و در پنل کاربری خود در قسمت ارسال فایل، بارگذاری نمایند.

 

راهنمای ارائه دهندگان پوستر

پوستر باید به زبان فارسی نوشته شود.

 

در پوستر باید کلیه اطلاعات ضروری مقاله درج شود (عنوان مقاله، نام كامل نويسندگان (نام نويسنده اصلي با ستاره مشخص شود و زير نام ارائه دهنده خط كشيده شود)، نام و آدرس دانشگاه يا موسسه، متن اصلي مقاله شامل مقدمه، روش كار، نتايج و بحث و منابع).

 

فونت پیشنهادی برای پوستر B nazanin یا B lotus است. عنوان مقاله در سایز فونت 12 و Bold  شود و نام نویسندگان با اندازه 8 ثبت شود. محتوای مقاله و قسمت های مختلف آن با فونت 8 تا 10 به انتخاب نویسنده، نگاشته شود. (منابع می توانند با فونت کوچکتر نیز تدوین شوند).

 

سعی کنید از همه قسمت های مقاله، خلاصه ای از موارد مهم و اصلی، تهیه و در ذیل عناوین جای گذاری شود زیرا ثبت همه مقاله در پوستر امکان پذیر نیست. ازبین منابع نیز می توانید تنها برخی را انتخاب و جایگذاری کنید. نیازی به ثبت زیرنویس ها نیز نیست.

 

با توجه به اینکه همایش به صورت مجازی برگزار می شود، پوسترها در اندازه A3 طراحی شده است که لازم است با توجه به قالب طراحی شده در محیط PPT، پژوهشگران محترم مطالعه خود را در آن به صورت خلاصه جای گذاری نمایند و سپس آن را به صورت فایل pdf، ذخیره نمایند و به صورت زیپ شده در پنل کاربری خود در قسمت ارسال فایل، بارگذاری نمایند. توجه داشته باشید که تنها پوسترهایی مورد قبول واقع می شوند که در قالب pdf ، زیپ شده و برای همایش ارسال شده باشند.

تاریخ :‌ 4 تیر 1399, 09:27 بازدید : 16
تمامي حقوق اين سايت متعلق به سازمان فعاليتهاي قرآني دانشگاهیان کشور مي باشد. استفاده از مطالب اين پايگاه فقط با ذکر منبع مجاز مي باشد
انصراف