جشنواره ملی پژوهش های برتر حوزه تعاون

وزارت تعاوت، کار و رفاه اجتماعی با همکاری اندیشکده تعاون «جشنواره ملی پژوهش‌های برتر حوزه تعاون» را با تأکید بر شعار جهش تولید برگزار می‌کند.

در فراخوان این جشنواره از تمامی پژوهشگران حوزه تعاون دعوت شده است تا آثار پژوهشی خود شامل مقالات چاپ شده، گزارش نهایی طرح تحقیقاتی، کتاب (تألیف یا ترجمه)، رساله دکتری و پایان‌نامه کارشناسی ارشد را به دبیرخانه جشنواره به نشانی WWW.cooptt.ir/festival ارسال کنند. آثار ارسالی باید در بازه زمانی فروردین ۹۵ تا مردادماه ۹۹ تهیه شده باشد.

فرصت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره ۳۱ مردادماه، اعلام شده است و تاریخ برگزاری آن نیز شهریورماه سال جاری خواهد بود. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با دبیرخانه جشنواره به شماره ۰۲۱ـ ۶۶۷۲۸۰۵۲ تماس گیرند.

همچنین علاقه‌مندان به دریافت آخرین اخبار مربوط به رویدادها و اقدامات اندیشکده تعاون را می‌توانند از صفحه رسمی این اندیشکده در اینستاگرام به نشانی  Instagram.com/coop.tt مشاهده کنند.

تاریخ :‌ 14 مرداد 1399, 13:22 بازدید : 206
تمامي حقوق اين سايت متعلق به سازمان فعاليتهاي قرآني دانشگاهیان کشور مي باشد. استفاده از مطالب اين پايگاه فقط با ذکر منبع مجاز مي باشد
انصراف