اولین نشست از سلسله نشست های تخصصی کاربردی سازی مطالعات قرآنی برگزار می شود

اولین نشست از نشست‌های «کاربردی‌سازی مطالعات قرآنی» با حضور عبدالهادی فقهی‌زاده، عضو هیئت‌ علمی دانشگاه تهران، با موضوع «ضرورت و معنای کاربردی‌سازی در مطالعات قرآنی» چهارشنبه، ۱۴ آبان‌ماه، برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا، اولین نشست از سلسله نشست‌های تخصصی «کاربردی‌سازی مطالعات قرآنی» به همت مرکز مطالعات میان‌رشته‌ای قرآن کریم، با حضور عبدالهادی فقهی‌زاده، عضو هیئت ‌علمی دانشگاه و معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با موضوع «ضرورت و معنای کاربردی‌سازی در مطالعات قرآنی» برگزار می‌شود.

در این نشست به مجموعه مسائلی چون وضعیت مطالعات قرآنی کشور در عرصه توجه به مسائل کاربردی، دلایل اهمیت و لزوم پرداختن به حوزه کاربردی‌سازی مطالعات قرآنی و همچنین ظرفیت‌های نظام آموزشی رشته علوم قرآن و حدیث در حوزه کاربردی‌سازی مطالعات قرآنی پرداخته خواهد شد.

بنابر این گزارش، این نشست ساعت ۱۴ روز چهارشنبه، ۱۴ آبان‌ماه، به شکل مجازی برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای حضور در این نشست می‌توانند از طریق صفحه اینستاگرامی خبرگزاری ایکنا به آدرس iqna_video@ و سامانه آموزشی امجد به آدرس amjad.jde.ir/isqa با کلمه عبور quran.ir حضور داشته باشند.

یادآور می‌شود، به افرادی که از طریق شماره تلفن ۶۶۹۵۱۱۵۷ ثبت‌نام کرده و حداقل ۷ نشست را حضور داشته باشند، گواهی پایان دوره اعطا خواهد شد.

تاریخ :‌ 11 آبان 1399, 17:37 بازدید : 69
تمامي حقوق اين سايت متعلق به سازمان فعاليتهاي قرآني دانشگاهیان کشور مي باشد. استفاده از مطالب اين پايگاه فقط با ذکر منبع مجاز مي باشد
انصراف