معارفه سرپرست مرکز مطالعات میان رشته‌ای قرآن کریم

مراسم تکریم مهدی گلدوزها، مدیر مرکز مطالعات میان‌رشته‌ای قرآن کریم و همچنین معارفه محمد پارسائیان، سرپرست جدید مرکز با حضور محمدحسین حسنی، رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و جمعی از همکاران این سازمان برگزار شد.

مراسم تکریم مهدی گلدوزها، مدیر مرکز مطالعات میان‌رشته‌ای قرآن کریم با حضور محمدحسین حسنی، رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و جمعی از همکاران این سازمان 26 خرداد برگزار شد.


مهدی گلدوزها به مدت یک سال در مرکز مطالعات میان‌رشته‌ای قرآن کریم مشغول به فعالیت بود. رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور در این مراسم بر لزوم بهره‌گیری از حسن‌خلق و ایجاد حس خوب در میان همکاران تاکید کرد و بهره‌مندی گلدوزها از این ویژگی‌ها را امتیازی قابل توجه برای وی برشمرد.


این مرکز در سال 1394 تاسیس شد و با انجام فعالیت‌های پژوهشی در مطالعات میان‌رشته‌ای،‌ دامنه دانش قرآنی در این حوزه را گسترش داده است. تلاش برای راه‌اندازی گروه‌های پژوهشی در حوزه‌های قرآن و سلامت، قرآن و علوم تربیتی، قرآن و مسائل اجتماعی، قرآن و روش‌شناسی و گروه قرآن و رسانه از جمله اقدامات این مرکز از ابتدای تاسیس تاکنون به شمار می‌آید.


مراسم معارفه سرپرست جدید مرکز مطالعات میان رشته‌ای قرآن کریم نیز ۶ تیرماه در سالن شهید تقوی این سازمان برگزار شد. در این مراسم نیز رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و جمعی از مدیران و کارشناسان مراکز مختلف حضور داشتند و محمد پارسائیان به عنوان سرپرست مرکز مطالعات میان رشته‌ای قرآن کریم منصوب شد.


یادآور می‌‍شود، محمد پارسائیان دانش‌آموخته دکتری الهیات - علوم قرآن و حدیث است که عمده تحقیقات وی در زمینه فرهنگ قرآن و اقتصاد مطالعات میان‌رشته‌ای است. وی پیشتر در مرکز مطالعات مسئول راه‌‌اندازی گروه قرآن و اقتصاد بود و سابقه انجام چند طرح علمی و مقالات پژوهشی را در کارنامه دارد. فعالیت رسانه‌ای به عنوان سردبیر و دبیر بخش معارف خبرگزاری بین‌المللی قرآن نیز از دیگر سوابق وی است.

تاریخ :‌ 16 تیر 1400, 09:26 بازدید : 9
تمامي حقوق اين سايت متعلق به سازمان فعاليتهاي قرآني دانشگاهیان کشور مي باشد. استفاده از مطالب اين پايگاه فقط با ذکر منبع مجاز مي باشد
انصراف