سه شرط ایجابی پژوهش در قرآن
بلخاری  در نشست «اخلاق پژوهش» گفت: از طلب علم، استاد و پشتکار به عنوان شروط ایجابی پژوهش در قرآن نام برده شده است.
مفتون عنوان کرد: علل کاربردی نشدن مطالعات قرآن و سلامت
گروه سلامت: عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی ضمن تشریح دلایل عدم به نتیجه رسیدن مطالعات میان رشته‌ای قرآن و سلامت، نگرانی از جسارت به ساحت مقدس وحیانی و سوء استفاده از آموزه‌های قرآنی در سلامت را از جمله علت‌های کاربردی نشدن مطالعات میان رشته‌ای قرآن و سلامت دانست
پیوند حوزه و دانشگاه؛ راه سعادت و پیشرفت کشور
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه ایران راه پیشرفت و سعادت خود را با پیوند حوزه و دانشگاه می‌تواند طی کند، افزود: ما امسال در نمایشگاه هفته پژوهش استان شاهد بودیم که پژوهشگران دانشگاهی با حوزه بسیار نزدیک کار می‌کردند که نشان می‌دهد ظرفیت همکاری میان آن‌ها وجود دارد؛ ما باید در تمام سال بتوانیم از تعامل آن‌ها برای پیشرفت استان بهره ببریم.
تفاهم‌نامه سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان و دانشکده علوم پزشکی ساوه
تفاهم نامه همکاری سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور و دانشکده علوم پزشکی ساوه برای استفاده از ظرفیت‌های مشترک در حوزه مطالعات میان رشته‌ای قرآن و سلامت به امضا رسید.
روش «مبنایی» در پژوهش‌ قرآن و طب، اصلی برای پیشگیری از التقاط گرایی است
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران با تأکید بر کلیدی بودن مسأله روش تحقیق در مطالعات میان رشته‌ای قرآن و سلامت روش مبنایی را به عنوان جدیدترین روش در این حوزه مطرح کرد.
دوفصلنامه تخصصی پژوهش‌های میان‌رشته‌ای قرآن کریم

دوفصلنامه تخصصی به منظور اشاعه و گسترش مطالعات میان‌رشته‌ای در زمینه قرآن و سایر علوم به ایجاد بستری مناسب برای کاربردی کردن مفاهیم، فرهنگ و پژوهش‌های قرآنی در سطوح مختلف سازمان‌ها و مؤسسات از سال ۸۷ منتشر شده است.

 
تمامي حقوق اين سايت متعلق به سازمان فعاليتهاي قرآني دانشگاهیان کشور مي باشد. استفاده از مطالب اين پايگاه فقط با ذکر منبع مجاز مي باشد
انصراف